Zadzwoń: +48 536 252 372

Współpraca

Każdy z nas lubi wiedzieć na jakich zasadach jest oparta współpraca podczas wykonywania danej usługi. Poniżej szczegółowo przedstawiam przebieg współpracy ze mną.

Współpraca

Zapoznaj się z etapami
naszej współpracy

01

Rozmowa

Rozpoczynam od rozmowy z klientem, aby dokładnie zrozumieć Jego cele, wizję i wymagania. Ważne jest dla mnie poznanie branży, grupy docelowej i unikalnych cech, które powinny być uwzględnione w projekcie.

02

Wstępny projekt

Na podstawie zdobytych informacji tworzę wstępny projekt graficzny i wizualizację strony. Przedstawiam pomysły dotyczące układu, kolorów, typografii itp., aby klient mógł wybrać preferowane rozwiązania. Zachęcam moich klientów do wyrażania opinii w każdym momencie mojej pracy.

03

Tworzenie strony

Po akceptacji projektu przystępuję do tworzenia funkcjonalności strony, korzystając z odpowiednich technologii i narzędzi. Dbam o responsywność, wydajność i zgodność ze standardami webowymi.

04

Testy

Następnie przeprowadzam testy. Upewniam się, że strona działa poprawnie na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Optymalizuję również wydajność i szybkość ładowania strony.

05

Finalizacja

Po zakończeniu testów przenoszę stronę na serwer, na wybraną przez klienta domenę. Następnie wprowadzam klienta w system zarządzania treścią i udzielam niezbędnego szkolenia. Klient będzie mógł wówczas samodzielnie edytować treści na stronie. Jeśli jednak woli, abym ja zajmował się edycją strony w przyszłości, istnieje oczywiście taka możliwość.

Moje portfolio

Przykłady ostatnich realizacji

Tabela cen

Poniżej przedstawiam plany cenowe
dla Twojego biznesu

Wizytówka "One Page"

cena

999 zł

Strona "Multi Page"

cena

1499 zł

Sklep e-commerce

cena

od 2199 zł

Scroll to Top