Zadzwoń: +48 536 252 372

Usługi

Czym innym jest pasjonowanie się czymś, a czym innym jest przekształcenie swojej pasji w coś pożytecznego. Wszystko po to, aby pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe.

Usługi, które oferuję

Zapewniam klientom
kompleksową obsługę

futurestyle-tworzenie stron-kredki

Indywidualny projekt

Doskonałe rozwiązanie dla klientów poszukujących unikalnego i dopasowanego do swoich potrzeb projektu strony internetowej.

Responsywność

Strona będzie działać płynnie niezależnie od używanego urządzenia, zapewniając optymalne doświadczenie dla użytkowników.

Certyfikat SSL

Chroni prywatność danych, zapewnia bezpieczne, szyfrowane połączenie między stroną internetową, a użytkownikiem.

Copywriting / Logo

Stworzę unikalną tożsamość Twojej marki poprzez profesjonalnie napisane treści. Przygotuję dla Ciebie również logo, jeśli go nie masz.

Obsługa hostingu

Zapewniam profesjonalny hosting, nieprzerwane działanie Twojej strony internetowej, szybkość jej ładowania oraz ochronę danych.

Opieka nad stroną

Oferuję regularną opiekę nad stroną, włączając w to aktualizacje, monitorowanie, kopie zapasowe oraz bieżącą pomoc techniczną.

Tabela cen

Poniżej przedstawiam plany cenowe
dla Twojego biznesu

Wizytówka "One Page"

cena

999 zł

Strona "Multi Page"

cena

1699 zł

Sklep e-commerce

cena

od 2399 zł

Moje portfolio

Przykłady ostatnich realizacji

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę płacić z góry?

Nie wymagam od klientów płatności z góry. Fakturę wystawiam po wdrożeniu strony do internetu i wówczas oczekuję zapłaty.

Jaki jest czas realizacji strony?

Stronę typu „One Page” tworzę w ciągu tygodnia. Natomiast na stronę wielozakładkową potrzebuję około 2. tygodni. Najwięcej czasu poświęcam na sklep internetowy, ze względu na jego skomplikowaną budowę. Czas realizacji sklepu e-commerce wynosi od 3 tygodni do miesiąca.

Oczywiście czas realizacji każdego projektu omawiam indywidualnie z klientem. Każda strona jest inna, a to powoduje, że czas realizacji może się różnić.

Podoba mi się czyjaś strona internetowa. Stworzysz dla mnie podobną?

Przy takim postępowaniu istnieje ryzyko naruszenia praw autorskich i potencjalnych konsekwencji prawnych. Mogę dostosować projekt pod kątem określonych funkcjonalności, ale nie będzie on wówczas dosłowną kopią istniejącej witryny.

Czy po utworzeniu strony będę mógł nią łatwo zarządzać?

Tak. Otrzymasz ode mnie dostęp do panelu administracyjnego Twojej strony. Udzielę Ci również instruktażu, w jaki sposób edytować jej zawartość.

Czy możesz odświeżyć moją istniejącą stronę internetową?

Oczywiście. Z przyjemnością odświeżę Twoją obecną stronę w oparciu o aktualne trendy i najnowsze technologie.

Scroll to Top