Zadzwoń: +48 536 252 372

Responsywny design

Posiadając stronę z responsywnym designem dbasz o to, żeby Twoja marka była profesjonalnie prezentowana na wszystkich urządzeniach.

Postaw na
responsywną witrynę

Podczas tworzenia stron kluczowym aspektem jest dla mnie ich responsywny design. Oznacza to, że Twoja strona będzie doskonale wyglądać i działać na różnych urządzeniach – komputerach, telefonach i tabletach. Dzięki temu możesz przyciągnąć większą liczbę klientów, zapewnić im pozytywne wrażenia podczas przeglądania strony i zachęcić ich do dłuższego pozostania.

Responsywny design jest niezbędny w dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych.

Zachęcam Cię do dalszego przeglądania mojej oferty, abyś dowiedział się więcej o tym, jak proponowane przeze mnie rozwiązania mogą pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Wsparcie techniczne
najwyższej jakości

Gwarancja
satysfakcji

Atrakcyjne
ceny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę płacić z góry?

Nie wymagam od klientów płatności z góry. Fakturę wystawiam po wdrożeniu strony do internetu i wówczas oczekuję zapłaty.

Jaki jest czas realizacji strony?

Stronę typu „One Page” tworzę w ciągu tygodnia. Natomiast na stronę wielozakładkową potrzebuję około 2. tygodni. Najwięcej czasu poświęcam na sklep internetowy, ze względu na jego skomplikowaną budowę. Czas realizacji sklepu e-commerce wynosi od 3 tygodni do miesiąca.

Oczywiście czas realizacji każdego projektu omawiam indywidualnie z klientem. Każda strona jest inna, a to powoduje, że czas realizacji może się różnić.

Podoba mi się czyjaś strona internetowa. Stworzysz dla mnie podobną?

Przy takim postępowaniu istnieje ryzyko naruszenia praw autorskich i potencjalnych konsekwencji prawnych. Mogę dostosować projekt pod kątem określonych funkcjonalności, ale nie będzie on wówczas dosłowną kopią istniejącej witryny.

Czy po utworzeniu strony będę mógł nią łatwo zarządzać?

Tak. Otrzymasz ode mnie dostęp do panelu administracyjnego Twojej strony. Udzielę Ci również instruktażu, w jaki sposób edytować jej zawartość.

Czy możesz odświeżyć moją istniejącą stronę internetową?

Oczywiście. Z przyjemnością odświeżę Twoją obecną stronę w oparciu o aktualne trendy i najnowsze technologie.

Scroll to Top