Zadzwoń: +48 536 252 372

Indywidualny projekt

Unikalne i dopasowane do Twoich potrzeb projekty – Odkryj, dlaczego indywidualna koncepcja tworzenia stron może przynieść Ci wyjątkowy sukces online.

Wyjątkowy projekt
strony internetowej

Podczas tworzenia Twojej strony internetowej oferuję indywidualny projekt, z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Wybierając mnie, możesz być pewien, że Twoja strona będzie w pełni dopasowana do Twojego biznesu i celów.

Projekt, który dla Ciebie przygotuję zapewni unikalność Twojej strony. Wyróżni się on na tle konkurencji i przyciągnie uwagę Twoich klientów. Zadbam o to, aby Twoja strona była profesjonalna i estetyczna.

Podczas tworzenia indywidualnego projektu skupię się na optymalizacji pod kątem SEO, co pozwoli Twojej stronie osiągnąć lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu łatwiej dotrzesz do swojej grupy docelowej i przyciągniesz nowych klientów.

Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie Twoich potrzeb i celów biznesowych. To pozwoli mi dostarczyć Ci stronę, która skutecznie komunikuje Twoje przekazy i zachęca do działania. Indywidualny projekt to długoletnia inwestycja, która pozwoli Twojej stronie dostosować się do przyszłych wyzwań i zmian w biznesie.

Twój biznes zasługuje na stronę, która odzwierciedla Twoją unikalność i profesjonalizm.

Wsparcie techniczne
najwyższej jakości

Gwarancja
satysfakcji

Atrakcyjne
ceny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę płacić z góry?

Nie wymagam od klientów płatności z góry. Fakturę wystawiam po wdrożeniu strony do internetu i wówczas oczekuję zapłaty.

Jaki jest czas realizacji strony?

Stronę typu „One Page” tworzę w ciągu tygodnia. Natomiast na stronę wielozakładkową potrzebuję około 2. tygodni. Najwięcej czasu poświęcam na sklep internetowy, ze względu na jego skomplikowaną budowę. Czas realizacji sklepu e-commerce wynosi od 3 tygodni do miesiąca.

Oczywiście czas realizacji każdego projektu omawiam indywidualnie z klientem. Każda strona jest inna, a to powoduje, że czas realizacji może się różnić.

Podoba mi się czyjaś strona internetowa. Stworzysz dla mnie podobną?

Przy takim postępowaniu istnieje ryzyko naruszenia praw autorskich i potencjalnych konsekwencji prawnych. Mogę dostosować projekt pod kątem określonych funkcjonalności, ale nie będzie on wówczas dosłowną kopią istniejącej witryny.

Czy po utworzeniu strony będę mógł nią łatwo zarządzać?

Tak. Otrzymasz ode mnie dostęp do panelu administracyjnego Twojej strony. Udzielę Ci również instruktażu, w jaki sposób edytować jej zawartość.

Czy możesz odświeżyć moją istniejącą stronę internetową?

Oczywiście. Z przyjemnością odświeżę Twoją obecną stronę w oparciu o aktualne trendy i najnowsze technologie.

Scroll to Top