Zadzwoń: +48 536 252 372

Obsługa hostingu

Oferuję obsługę hostingu we współpracy z renomowanym i bezpiecznym dostawcą, jakim jest LH.pl. Dlaczego warto mieć stronę na sprawdzonych serwerach?

Sprawdzony hosting LH

Bezpieczny i niezawodny hosting to fundament każdej, udanej strony internetowej. Współpracując z LH.pl, daję klientom pewność, że ich strona będzie działać sprawnie, niezależnie od obciążenia serwera.

Profesjonalna opieka nad Twoją stroną, regularne aktualizacje, monitorowanie działania serwera, tworzenie kopii zapasowych i bieżące wsparcie techniczne to moje priorytety. Korzystając z moich usług, oszczędzasz czas i masz pewność, że Twoja strona jest w bezpiecznych rękach. Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a ja zadbam o niezawodność i bezproblemowe funkcjonowanie Twojej strony internetowej.

Wsparcie techniczne
najwyższej jakości

Gwarancja
satysfakcji

Atrakcyjne
ceny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę płacić z góry?

Nie wymagam od klientów płatności z góry. Fakturę wystawiam po wdrożeniu strony do internetu i wówczas oczekuję zapłaty.

Jaki jest czas realizacji strony?

Stronę typu „One Page” tworzę w ciągu tygodnia. Natomiast na stronę wielozakładkową potrzebuję około 2. tygodni. Najwięcej czasu poświęcam na sklep internetowy, ze względu na jego skomplikowaną budowę. Czas realizacji sklepu e-commerce wynosi od 3 tygodni do miesiąca.

Oczywiście czas realizacji każdego projektu omawiam indywidualnie z klientem. Każda strona jest inna, a to powoduje, że czas realizacji może się różnić.

Podoba mi się czyjaś strona internetowa. Stworzysz dla mnie podobną?

Przy takim postępowaniu istnieje ryzyko naruszenia praw autorskich i potencjalnych konsekwencji prawnych. Mogę dostosować projekt pod kątem określonych funkcjonalności, ale nie będzie on wówczas dosłowną kopią istniejącej witryny.

Czy po utworzeniu strony będę mógł nią łatwo zarządzać?

Tak. Otrzymasz ode mnie dostęp do panelu administracyjnego Twojej strony. Udzielę Ci również instruktażu, w jaki sposób edytować jej zawartość.

Czy możesz odświeżyć moją istniejącą stronę internetową?

Oczywiście. Z przyjemnością odświeżę Twoją obecną stronę w oparciu o aktualne trendy i najnowsze technologie.

Scroll to Top