Zadzwoń: +48 536 252 372

Certyfikat SSL

Na każdej stronie, którą tworzę, instaluję Certyfikat SSL. Zapewnia on nie tylko bezpieczeństwo Twojej strony, ale także zwiększa zaufanie odwiedzających.
futurestyle.pl Tobiasz Jankowski strony internetowe Września

Oferuję strony z Certyfikatem SSL

Posiadanie certyfikatu SSL jest niezwykle istotne dla każdej strony internetowej. Gwarantuje on, że wszystkie dane przesyłane między użytkownikiem a stroną są chronione i niepodatne na przechwycenie przez niepowołane osoby. Dzięki temu, informacje takie jak dane logowania, dane osobowe czy informacje o płatnościach są zabezpieczone.

Certyfikat SSL wpływa również na postrzeganie strony przez użytkowników. Przeglądarki internetowe oznaczają witryny z certyfikatem SSL jako bezpieczne, wyświetlając symbol zamka lub zieloną ikonę w pasku adresu. To buduje zaufanie wśród odwiedzających, którzy czują się komfortowo korzystając z Twojej strony i podejmując na niej działania.

Warto mieć certyfikat SSL niezależnie od rodzaju strony.  Bezpieczeństwo użytkowników i ochrona danych powinny być priorytetem dla każdego właściciela strony internetowej.

Wsparcie techniczne
najwyższej jakości

Gwarancja
satysfakcji

Atrakcyjne
ceny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę płacić z góry?

Nie wymagam od klientów płatności z góry. Fakturę wystawiam po wdrożeniu strony do internetu i wówczas oczekuję zapłaty.

Jaki jest czas realizacji strony?

Stronę typu „One Page” tworzę w ciągu tygodnia. Natomiast na stronę wielozakładkową potrzebuję około 2. tygodni. Najwięcej czasu poświęcam na sklep internetowy, ze względu na jego skomplikowaną budowę. Czas realizacji sklepu e-commerce wynosi od 3 tygodni do miesiąca.

Oczywiście czas realizacji każdego projektu omawiam indywidualnie z klientem. Każda strona jest inna, a to powoduje, że czas realizacji może się różnić.

Podoba mi się czyjaś strona internetowa. Stworzysz dla mnie podobną?

Przy takim postępowaniu istnieje ryzyko naruszenia praw autorskich i potencjalnych konsekwencji prawnych. Mogę dostosować projekt pod kątem określonych funkcjonalności, ale nie będzie on wówczas dosłowną kopią istniejącej witryny.

Czy po utworzeniu strony będę mógł nią łatwo zarządzać?

Tak. Otrzymasz ode mnie dostęp do panelu administracyjnego Twojej strony. Udzielę Ci również instruktażu, w jaki sposób edytować jej zawartość.

Czy możesz odświeżyć moją istniejącą stronę internetową?

Oczywiście. Z przyjemnością odświeżę Twoją obecną stronę w oparciu o aktualne trendy i najnowsze technologie.

Scroll to Top